برگزاری مدرسه بهاره - آموزش مقدماتی در پژوهش

 | تاریخ ارسال: 1401/3/10 | 
برگزاری مجموعه کارگاههای آموزش مقدماتی در پژوهش تحت عنوان مدرسه بهاره، توسط مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی با همکاری انجمن علمی رادیولوژی و انجمن علمی کاردرمانی
 
گزارش تصویری جلسه اول کارگاه پروپوزال نویسی
به همت مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی و انجمن های علمی کاردرمانی و رادیولوژی ، به تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ جلسه اول کارگاه پروپوزال نویسی با تدریس خانم دکتر فاطمه جعفری، ریاست دانشکده پیراپزشکی، و با حضور جمعی از دانشجویان علوم پزشکی زنجان در سالن رازی برگزار شد.

گزارش تصویری کارگاه مقاله نویسی
به همت مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی و انجمن های علمی کاردرمانی و رادیولوژی،  به تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ کارگاه مقاله نویسی با تدریس آقای دکتر حامد رضایی‌جم، سرپرست کمیته تحقیقات دانشکده پیراپزشکی و بهداشت، و با حضور جمعی از دانشجویان علوم پزشکی زنجان در سالن رازی برگزار شد.

گزارش تصویری جستجو در پایگاه های اطلاعاتی و اندنوت
به همت مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی و انجمن های علمی کاردرمانی و رادیولوژی، به تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ کارگاه اندنوت با تدریس آقای سیدیاسین میرعظیمی، دبیر کمیته تحقیقات دانشکده پیراپزشکی، و با حضور جمعی از دانشجویان علوم پزشکی زنجان در دانشکده‌ برگزار شد.

گزارش تصویری کارگاه آموزش مقدماتی فتوشاپ
به همت انجمن علمی کاردرمانی زنجان و مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی، چهار جلسه کارگاه آموزش مقدماتی فتوشاپ در تاریخ های ۲۱ام و ۲۲ام اردیبهشت ماه، با تدریس خانم نسترن میرچولی، عضو گروه طراحان علوم پزشکی زنجان، و با حضور جمعی از دانشجویان علوم پزشکی در سایت دانشکده‌ی پیراپزشکی و بهداشت برگزار شد.

گزارش تصویری کارگاه SPSS
به همت مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی و انجمن های علمی کاردرمانی و رادیولوژی، به تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ کارگاه SPSS با تدریس خانم دکتر پروین السادات میرزاقوامی، عضو هیئت علمی گروه رادیولوژی، و با حضور جمعی از دانشجویان علوم پزشکی زنجان در دانشکده‌ برگزار شد.
 
گزارش تصویری کارگاه کارآفرینی و تولید دانش بنیان
به همت مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی و انجمن های علمی کاردرمانی و رادیولوژی،  به تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ کارگاه کارآفرینی و تولید دانش بنیان با تدریس آقای دکتر محمدجواد محمدی، و با حضور جمعی از دانشجویان علوم پزشکی زنجان در سالن رازی برگزار شد.
 
گزارش تصویری کارگاه تئوری کشت سلول
به همت مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی و انجمن های علمی کاردرمانی و رادیولوژی، روز چهارشنبه به تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ کارگاه کشت سلول تئوری با تدریس سرکار خانم دکتر ناصحی، مدیر گروه رشته‌‌های کارشناسی علوم آزمایشگاهی و ارشد هماتولوژی، و با حضور جمعی از دانشجویان علوم آزمایشگاهی علوم پزشکی زنجان برگزار شد.
 

گزارش تصویری کارگاه عملی کشت سلول
به همت مرکز تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی و انجمن های علمی کاردرمانی و رادیولوژی، روز پنج شنبه به تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ کارگاه کشت سلول عملی در دو جلسه با تدریس سرکار خانم دکتر ناصحی، و با حضور جمعی از دانشجویان علوم آزمایشگاهی علوم پزشکی زنجان  در آزمایشگاه کشت سلول دانشکده پیراپزشکی واقع در ساختمان شماره ۱ برگزار شد.


دفعات مشاهده: 208 بار   |   دفعات چاپ: 22 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر